Aktualności

Wszystkie aktualności
9 października 2015
PTPiREE obchodzi XXV-lecie i publikuje raport o polskiej energetyce przesyłowej i dystrybucyjnej

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej podsumowuje ćwierćwiecze swojej działalności publikując raport przedstawiający najważniejsze zmiany i trendy ostatnich dwóch i pół dekady rozwoju polskiego rynku energetycznego. W dokumencie, który został zaprezentowany podczas Uroczystości Jubileuszowej z okazji XXV-lecia PTPiREE w Warszawie, przeanalizowane zostały również największe osiągnięcia członków Towarzystwa – operatora systemu przesyłowego i operatorów systemów dystrybucyjnych.

7 października 2015
Uroczystość Jubileuszowa XXV-lecia PTPiREE

7 października w Warszawie odbyła się Uroczystość Jubileuszowa XXV-lecia Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej. W obchodach ćwierćwiecza działalności PTPiREE udział wzięli m.in. Jerzy Witold Pietrewicz, sekretarz stanu w ministerstwie gospodarki, Maciej Bando, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, prezesi zarządów największych spółek operatorskich w Polsce i reprezentanci sześciu jednostek samorządu terytorialnego nagrodzonych w konkursie „Samorząd Przyjazny Energii”.

24 września 2015
Konkurs PTPiREE „Samorząd Przyjazny Energii” rozstrzygnięty

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej ogłosiło zwycięzców konkursu „Samorząd Przyjazny Energii”. Na podstawie otrzymanych zgłoszeń Kapituła konkursu wybrała sześć jednostek samorządu terytorialnego, których codzienne działania, inicjatywy i starania wspierające niezawodność i bezpieczeństwo dostaw energii zostały najwyżej ocenione. Wręczenie nagród odbędzie się już 7 października podczas Uroczystości Jubileuszowej z okazji XXV-lecia PTPiREE w Warszawie.

Najbliższe wydarzenia

Wszystkie wydarzenia